16 Ekim 2013 Çarşamba

Ogrum-Iron Heart

Selamlar,

Ogrum figürü, bazı tecrübeler kazanılarak nihayet bitti. Yapılan hatalar  fazla ama, kazanılan tecrübeler çok daha fazla...


7 yorum:

 1. Perfection can only come through practice and experimentation.. and this is a great piece to experiment on. So many new techniques on this.. can't say it is all pure win unfortunately, but can see great spots on this! Like the work on the rifle butt, and the fence. Though the pants could use more work mate ;) Great piece all the same!

  YanıtlaSil
 2. Sevgili Ragıp öncelikle geçmiş bayramını kutlarım. Yurtdışında olduğumdan ancak fırsat buluyorum. Dediğim gibi bu figürü çok seviyorum. Benim yaptığım figür aylardır nasıl bir base yapmaya karar veremediğim için rafta öylece duruyor. Sen çok basit ve güzel bir base yapmışsın. Pas efektlerin çok hoş. Silahın tahta kısımlarının soyulması da çok hoş olmuş. Ancak koldaki metal el ile silahın tahta bölümlerini aynı renk yaptığından olsa gerek tahta kısımlarda da metalmiş havası oluşmuş. Suratı çok beğendim. Ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında silahın kabza kısmını tahta olarak düşünmedim. Silahı komple metal olarak düşündüm ve bu yüzden de metal boya dökülmesi yaptım. Aslında pantalonu çok beğendim ama fotoğrafta tertemiz çıkmış:) Ayrıca bu ölçekte ilk akrilik çalışmam oldu.

   Senin de bayramını kutlarım.

   Sil
 3. Hello Kenan, I saw your CMON gallery and I took a look on your blog... Whoa !! Oo I'm flabbergasted by your job !! Congratulations !!

  I subscribed on your blog and put it on my blogroll in my Temple :

  http://letempledemorikun.blogspot.fr/

  Please, feel free to visit it, your always welcomed ^^

  Yours,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hi;Thanks for your support.
   In this blog l am not alone.l have friends which painting withe me.
   And Ogrum painted by Ragıp Oy
   Kenan

   Sil
  2. Oh excuse me for my mistake ^^'

   Congratulations to Ragip Oy for this job !!

   All the minis on this blog are so fantastic Oo

   Keep going on guys !! ^^

   Sil