24 Ekim 2014 Cuma

Figurinistanbul Facebook Grup

Herkese merhaba,

Bir süredir kurmuş olduğumuz blog üzerinden paylaşımlarda bulunduğumuz Figurinistanbul’u şimdi de Facebook’a grup olarak taşıyoruz. Amacımız figür boyamayı sevenlerin bir araya geldiği, fikir alış verişinde bulunduğu interaktif bir sayfa kurmak. Figür boyama konusunda hangi seviyede olursa olsun herkesin katılabileceği bu oluşum sayesinde yeni insanlarla tanışmayı ve figüre olan ilgiyi arttırmayı da hedefliyoruz.
Yeni birçok arkadaş edineceğiniz, düzeyli, kimsenin kimseyi kırmadan sadece paylaşımlarda bulunduğu, hem öğreneceğiniz hem de öğretebileceğiniz, bu hobiyi yapanlar kadar hobiye yeni başlayacaklar için de büyük bir fırsat olduğunu düşündüğümüz sayfamızda bulacağınız konular; tarihi, fantezi, sci-fi, steampunk, masa üstü karakterler, figür ağırlıklı vinyetler - dioramalar, olacak.

Sayfa üzerinden yapılacak duyurularla belirli periyodlarda yarışmalar, boyama günleri , workshoplar ve buluşmalar organize edeceğiz. Hem öğrenecek hem eğleneceğiz. Ne denli zengin ve zevkli bir hobi ile uğraştığımızı gelin birlikte keşfedelim.

Birlikteliğin vereceği güç ve sinerjiden faydalanmak isteyen herkes davetlidir.

Yapmanız gereken tek şey üye olmak ve sonrasında da figür ile ilgili paylaşımlarda bulunmak.

Paylaşmak güzeldir.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder