25 Mayıs 2015 Pazartesi

Ek Casting:Topçu

Merhaba;
Üzerinde çalışmaya devam ettiğim figür EK Castings firmasına ait 15. yüzyıl topçusu.Figür tek parça olarak geliyor ama kalite hiç de beklediğim kadar kötü değil.
Şu ana kadar boyamasını tamamladığım yerler;Bot,eldiven,brigandin ve pantolon.Diğer yerler ana kat renkler atılmış şekilde boyanmayı beklemekte.Yakın zamanda daha kaliteli fotoğraflarını çekip paylaşacağım.

Saygılar


SS Tank Commander

Merhaba arkadaşlar,

Bu figürümüz Evolution firmasının 1/35 ölçek,SS tank Commander isimli resin figürüdür. Yine parçaları çapaksız ve parça montajında problemsiz bir figürdür.

Ragıp Oy20 Mayıs 2015 Çarşamba

Marchand de rue - Sokak Satıcısı

Merhaba arkadaşlar,
Bu figürümüz, n-s-prod firmasının 70 mm resin figürüdür. Figür akrilikle boyanmış olup, gerek eşyalarda gerekse zemin ve duvarda yağlıboya-toz pastel kullanılmıştır.

Selamlar
18 Mayıs 2015 Pazartesi

İnceleme: WSS AFV Crew


Merhaba;Yeni bir kutu içi inceleme ile karşınızdayız.
İnceleyeceğimiz firma Amerikan Alpine firmasın,WSS AFV Crew figürü. 

 
Figür;ince  bir plastik kutu içinde gelmekte.Kutunun içinde referans alabileceğiniz figüre ait fotoğraf ve reklama maçlı başka figürlerin pozları bulunmakta.
Figür Dört parçadan oluşmakta.
Kafa,Beden,Eller ve Tabanca kılıfı

İlk defa bir Alpine figürüne sahip oldum.Alpine den her aldığınız figür  için aynımı bilmiyorum ama kutunun içinden iki tane kafa çıkmakta.

Figürün bedeni çapaksız ve oldukça detaylı.El ve tabanca kılıfı.Bu kadar ufak olmalarına rağmen sorunsuz .

Genel olarak; ikinci dünya savaşı figürü boyamak isteyenler için sorunsuz bir parça.Figür imalatı güzel,Sculp güzel...

Saygılar
Kenan15 Mayıs 2015 Cuma

Panzer Officer

Merhaba arkadaşlar,
Bu figürümüz, Alpine firmasının 1/35 ölçekli Panzer Officer isimli figürüdür. Çapaksız ve parça uyumu sorunsuz olan bir figürdür.

Ragıp Oy

6 Mayıs 2015 Çarşamba

Barracuda

Hello
This is my last work is Barracuda  from Tale of War miniatures.First try for large scale, its approximately 1/10 scale and No longer production.
l hope you like him.
Regards